Lojtarë Të Këqinj Në Linjë

Shijoje përvojën e vërtetë të shumëzimit me komunitetin tonë


Optimizim I Ndër-Platformës

Këto lojra janë të qeta në çdo pajisje.


Lojë Pornoje Për Të Gjithë

Lojra pa seks të plota, pa demos, pa regjistrim.

Lojra Porno-Hyni Në Të Ardhmen E Porno Lojrave

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

LOJRA porno-hyni në të ardhmen e porno lojrave

Porno lojërat janë bërë mjaft popullore në vitet e fundit. Me këtë në mendje, nuk është çudi që zhvilluesit po kërkojnë për mënyra gjithnjë e më të reja për të dhënë lojra për tifozët e pornos. Me kaq shumë zhvillues që përpiqen të bëjnë një punë të mirë me zhvillimin e teknologjive të reja që mund të përdoren në industrinë e pornos, një lloj teknologjie ka nxjerrë jashtë më SHUMË VR. Teknologjia për VR (OSE NDRYSHE realitet virtual) është përdorur tashmë me efekt të madh në industrinë e pornos kur vjen puna te pornografia., Tani ka vende që janë të përkushtuara vetëm për pornot virtuale dhe ata janë bërë shumë të popullarizuar me njerëz që kanë dëgjim TË VR. Nëse i ke parë këto faqe atje jashtë, atëherë e di që njerëzit çmenden për këto video porno që i lejojnë të shijojnë porno në një mënyrë krejtësisht të re ku mund të ndjehen sikur janë aty, duke palluar pornstarin e tyre të preferuar. Epo, LOJRAT E pornos po e zgjerojnë këtë në karakteret e videolojrave, si dhe lojtarët e tjerë në shumë lojtarë kundër seksioneve të pallimit me shumë lojtarë. Është një teknologji e mahnitshme që ka filluar të tregojë potencialin e plotë të saj.

Bota e pornos online po ndryshon.

Nuk është sekret që industria e pornos ka parë ndryshime drastike me ofertat e saj në dekadën e fundit. Nga lojrat e thjeshta flash të së kaluarës që ishin popullore në të gjithë internetin për më tepër lojëra pornografike 3D QË kanë të bëjnë me një komplot dhe histori shumë të ndërlikuar. Porno lojërat kanë bërë një rrugë të gjatë që nga hera e parë që njerëzit i kanë provuar dhe e kanë kuptuar se u pëlqen të luajnë me ta. Pra, natyrisht, hapi tjetër është zbatimi i teknologjisë së re TË VR në lojë dhe kjo është pikërisht ajo që faqja vr-porn-games.cc po., Ata po e marrin këtë teknologji në rritje dhe po e përdorin për të zhvilluar të gjitha llojet E lojrave TË mëdha VR që mund të luash me pak a shumë çdo sistem dëgjimi TË VR. Duhet të zotërosh një prej tyre dhe je gati të shkosh! Pjesa më e mirë për të është se shumica e këtyre titujve janë të lirë! Është e mrekullueshme dhe do të thotë që mund të presësh shumë nga ky zhanër lojrash me kalimin e kohës. VR po bëhet shumë popullore me lojra të rregullta, dhe porno lojërat gjithmonë mbeten pas vetëm pak.

Hipni në histori epike me një lojtar VR porno

Një nga mënyrat në të cilat VR është më emocionuese është sepse mund të të lejojë të pallosh pornstarët dhe personazhet e tu të preferuar si ti përparon në një lojë dhe të shijosh historinë. Ndërveprimi që mund të merrni me këto lojra është absolutisht i çmendur, dhe stilet e ndryshme të artit dhe grafikat ju tregojnë se nuk ka limite në këtë zhanër lojrash. Mund të pallohesh me femra që duken realiste, vajza që janë të pikturuar me stil hentai, si dhe me modele 3D të hentait., Lojrat e pornos KANË atë avantazh ku nuk je i kufizuar në botën reale, dhe në vend të kësaj, mund të përjetosh gjëra që ndryshe nuk do të mund t'i bëje kurrë. Dhe këto nuk janë gjëra që nuk mund t'i bësh për shkak të arsyeve financiare. Është e pamundur të pallosh një model hentai, vetëm nëse merr një kukull seksi të tillë dhe as kjo nuk duket si e vërteta. Në tërësi, me këto lojëra porno virtuale, ti me të vërtetë do të jesh në gjendje t'i marrësh gjërat në një nivel dhe t'i përjetosh gjërat që nuk ke qenë kurrë në gjendje në jetën tënde përpara këtij momenti në kohë.

Provo lojra me shumë lojtarë dhe pallo lojtarë të tjerë nëpërmjet realitetit virtual

VR po përdoret gjithashtu shumë më tepër për shumë lojtarë këto ditë. Jeta e dytë ishte loja e parë E PC që u krijua me realitet virtual në formën E VRChat. Këto ditë ka kaq shumë njerëz që po përdorin VRChat për gjëra të tilla si argëtimi, shpenzimi i kohës së lirë të tyre dhe bile edhe kryerja e favoreve seksuale për njëri-tjetrin. Lojrat e pornos sapo kanë marrë këtë koncept të kënaqësisë së shumëplajtorëve KUNDREJT dhe e kanë çuar në një nivel krejt të ri. Tani mund të bësh disa gjëra të këqija me lojtarë TË TJERË TË VR. Dhe në qoftë se ju nuk mendoni se ka shumë femra vr, vetëm shkarkoni VRChat dhe shikoni se çfarë ju gjeni., Ka kaq shumë vajza atje dhe janë aq të eksituar sa që është çmenduri. Ti mezi i mban dot. Ata e duan k * rin brenda tyre aq shumë sa që ata do të jenë të gatshëm të ju tregojnë vetëm për çdo gjë ndërsa ju masturboheni në skenën E personazheve 3D tuaj që bëjnë seks. Është absolutisht e mahnitshme dhe nuk ka asgjë si kjo. Nga femrat tek femrat në marrëdhënie, të gjithë duan të marrin një pjesë nga ju PËRMES VR-së!

Bëhu kush të duash të jesh në VR

Një gjë e madhe për VR është se të lejon të krijosh një karakter me të cilin je rehat. Kanë ikur ditët kur je i kufizuar në pamjen tënde fizike. Tani ju mund të krijoni një karakter i cili është jashtëzakonisht muskulor dhe në këtë mënyrë ju do të jeni në gjendje të tërhiqni të gjitha femrat E VR. Mund të krijosh dhe të marrësh një person krejtësisht të ri me këtë teknologji të mahnitshme. Është vetëm çështje kohe para se të gjithë të jenë në VR dhe të bëjnë seks përmes saj, kështu që ju mund të jetë më herët në parti dhe tashmë kanë të gjitha njohuritë e nevojshme në lojrat e pornos., Në këtë mënyrë të gjitha femrat seksi do të jenë mbi ju, ashtu siç zotëruat artin e joshjes VR. Kush e di, pas disa seancave të lojrave porno TË VR, mund të jesh në gjendje të bësh pak seks në jetën reale me këto vajza! Por po, ju mund të zgjidhni midis dy lojtarëve një-lojtar, ashtu si dhe shumë lojtarë, kështu që mundësitë janë të pafundme. Ti zgjidh rrugën tënde dhe je në krye të fatit tënd në lojrat e pornos!

Luaj Falas Tani